Witamy

Akademia Sportu i Rekreacji "ASiR" zaprasza!

       Uprawianie sportu zapewnia nie tylko zdrowie i piękną sylwetkę, jest również doskonałym sposobem spędzania czasu wolnego. Od lat stawiamy na aktywny wypoczynek, organizując różnorodne zajęcia sportowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych.  Akademia Sportu i Rekreacji powstała na bazie dwóch firm: „Frog” oraz „Śląskiej Szkoły Sportów Rekreacyjnych”, działających na rynku od kilkunastu lat. Za nami stoi wieloletnie doświadczenie w organizacji aktywnego wypoczynku dzieci, młodzieży i dorosłych. Wysoko wykwalifikowana i doświadczona kadra trenersko-instruktorska sprawiają, że nasze szkoły pływania i tenisa od lat cieszą się dużą popularnością. Zajęcia prowadzone są na pływalniach w II Liceum Ogólnokształcącym im. M. Konopnickiej i AWF Katowice oraz na kortach w Imielinie. Współpracowaliśmy m. in. z takimi organizacjami jak Śląski Związek Tenisa, Polski Związek Żeglarski oraz Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe przy organizacji kursów instruktorskich, żeglarza jachtowego oraz  ratownika.

        Nauka pływania dla dzieci oraz dorosłych – to zajęcia, z jakich słynie Akademia Sportu i Rekreacji. Mieszkańcy Katowic i okolicznych miejscowości chętnie w nich uczestniczą ze względu na miłą atmosferę i fachową kadrę trenersko-instruktorską. ASiR to również szkoła tenisa dla dzieci i dorosłych. Lekcje tenisa, jakie proponujemy, odbywają się na kortach w Imielinie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami i wzięcia udziału w lekcjach tenisa. Gwarantujemy połączenie świetnej zabawy z treningiem na wysokim poziomie!  

          Cały czas się rozwijamy i idziemy z duchem czasu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, organizujemy obozy narciarsko-snowboardowe oraz tenisowe. 

Profesjonalna nauka pływania oraz tenisa w miłej atmosferze. ASiR serdecznie zaprasza!

 
  • Dodaj link do:
  • www.facebook.com