Pływanie - Asir - nauka pływania, szkoła tenisa

Szkoła pływania dla dzieci i dorosłych „Frog” – Katowice

Pływanie ma niezaprzeczalnie korzystny wpływ na nasze zdrowie. To coraz częściej wybierana aktywność fizyczna przez dorosłych i ich maluchy. Już dla niemowlaków jest idealną formą rozrywki i sposobem na wspólnie spędzony czas z rodzicami. Naszą szkołę pływania w Katowicach prowadzimy już od ponad 20 lat. Zależy nam na profesjonalnym nauczaniu i doskonaleniu umiejętności każdego, kto zapisze się na lekcje pływania. Nasza „Konopa” to miejsce, gdzie każdy w wodzie może poczuć się swobodnie.

Nauka pływania w Katowicach – jak zakochać się w tej aktywności?

Pływanie to bardzo praktyczna umiejętność, przydatna niejednokrotnie podczas nadmorskich wakacji czy zimowych popołudni na hotelowym basenie. Warto uczyć się jej już od najmłodszych lat. Dlatego też prowadzimy naukę pływania dla dzieci. Przede wszystkim takie zajęcia zapewniają wszechstronny i harmonijny rozwój, a dodatkowo skutecznie zapobiegają wadom postawy i przyczyniają się do zmniejszenia negatywnego wpływu stresu i innych zewnętrznych bodźców. To tylko kilka zalet płynących z nauki pływania. Jest to dobra forma spędzenia wolnego czasu także dla dorosłych. Skorzysta więc na tym cała rodzina. Już dziś zapisz siebie i swoich bliskich na nasze zajęcia!

Dla młodszych i starszych – lekcje pływania w Katowicach dla każdego

W naszej szkole pływania łączymy tradycję z profesjonalizmem. Działamy nieprzerwanie od 1998 roku, a zajęcia nauki pływania dla dzieci i dorosłych odbywają się na pływalni „Konopy” w II Liceum Ogólnokształcącym w Katowicach. Nasza kadra to połączenie profesjonalizmu, nowoczesnych metod nauczania oraz miłej atmosfery. Lekcje pływania prowadzimy poprzez instruowanie i doskonalenie tej umiejętności u dzieci, młodzieży i dorosłych. Pracujemy z podziałem na grupy w zależności od poziomu zaawansowania, tak aby każdy mógł poczuć się jak ryba w wodzie. Zachęcamy do aktywnego spędzania wolnego czasu, nauka pływania dla dzieci to świetna forma zajęć dodatkowych.

Lekcje pływania w naszej szkole – „Frog” Katowice

Wybierając placówkę, która spełni nasze oczekiwania, warto zwrócić uwagę na metody nauczania i grupy zajęciowe. W ramach nauki pływania lekcje prowadzimy w małych zespołach ze zróżnicowaniem na stopień zaawansowania. Proponujemy zajęcia ze wszystkich stylów oraz ich doskonalenie na podstawie najnowszych technik nauczania. Prowadzimy lekcje nie tylko dla dzieci, ale również proponujemy naukę pływania dla dorosłych. Wierzymy, że nigdy nie jest za późno, by szlifować tę umiejętność. Oprócz tego oferujemy ćwiczenia korekcyjne w wodzie dla maluchów i młodzieży – to najszybszy i najefektywniejszy sposób na poprawę postawy w młodym wieku. Dodatkowo to bardzo ważne dla prawidłowego rozwoju sylwetki.

Nauka pływania dla dzieci i dorosłych w Katowicach

Do naszej szkoły pływania zapraszamy również osoby starsze, które jak dotąd nie miały czasu bądź okazji, aby rozwijać umiejętność bezpiecznego unoszenia się na wodzie. Nauka pływania może być równie satysfakcjonująca dla dorosłych. Staramy się zapewnić wszystkim optymalne warunki, nawet jeśli borykają się z przykrymi doświadczeniami. Na naukę pływania nigdy nie jest za późno. Tyczy się to dzieci i dorosłych. Nasze wieloletnie doświadczenie zapewnia najwyższy stopień profesjonalizmu. Dzięki temu zajęcia z nauki pływania mają niemal 100% efektywność. Ponadto do każdego ucznia podchodzimy z niezbędną fachowością i cierpliwością, aby zapał do pływania nie przeminął. Zapraszamy mieszkańców miasta Katowice do zapisów na zajęcia nauki pływania dla dzieci i dorosłych.

Nowy kurs rozpoczynamy 8 kwietnia 2024 r.

Zajęcia na pływalni przy II LO  odbywają się wg następującego harmonogramu:

  • Poniedziałki 17.00 - 17.45, 17.45-18.30
  • Środy 17.00 - 17.45, 17.45-18.30
  • Piątki 16:30 - 17:15; 17.15 - 18:00.

W przypadku wolnych miejsc istnieje możliwość rozpoczęcia zajęć w trakcie kursu.

 
  • Dodaj link do:
  • www.facebook.com